Fabryka nie prowadzi sprzedaży detalicznej mebli tapicerowanych. Sprzedaż odbywa się w Polsce przez Autoryzowane Punkty Handlowe.

Wszystkie narożniki w naszej ofercie posiadają funkcję spania okazjonalnego. Natomiast sofy, wykonane na sprężynie typu bonell, mogą służyć do spania na co dzień.

Niestety nie ma takiej możliwości natomiast można skonfigurować odpowiedni wymiar z proponowanych narożników modułowych.

Wszystkie narożniki modułowe z oferty możemy dowolnie i bez ograniczeń konfigurować. Przy czym należy pamiętać, że ze względów konstrukcyjnych po zmontowaniu narożnika, nie możemy przestawiać brył w dowolne miejsce.

Można złożyć zamówienie w celu rozbudowania narożnika modułowego, ale należy zwrócić uwagę, że nowy element w wybranej tkaninie może się różnić odcieniem od zamówionego narożnika.

Istnieje możliwość, podczas składania zamówienia w salonie meblowym określenia rodzaju tkaniny oraz koloru w jakim ma być funkcja spania za dodatkową opłatą.

Wybrane tkaniny z kolekcji mebloSoft, posiadają właściwości wodoodporne. Czyli tkanina pokryta jest specjalną powłoką ochronną, tworzącą warstwę hydrofobową, która zapobiega szybkiemu przesiąkaniu płynów.

Wybrane tkaniny z kolekcji mebloSoft, posiadają właściwości łatwo czyszczące. Czyli tkanina pokryta jest specjalną powłoką z wykończeniem nanocząsteczkowym, która bardzo skutecznie blokuje wnikanie brudu do tkaniny. Dzięki tej technologii możemy usunąć uporczywe plamy bez użycia chemicznych środków, wystarczy sama wody.

Wybrane tkaniny z kolekcji mebloSoft, posiadają właściwości łatwo czyszczące oraz przyjazne zwierzętom. Są to tkaniny, które umożliwiają łatwe usuwanie sierści zwierząt oraz zapobieganiu jej wnikaniu w tkaninę.