Kilka słów

O naszej firmie

mebloSoft to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji komfortowych mebli tapicerowanych w szerokiej gamie tkanin. Przemyślane inwestycje, wprowadzanie nowoczesnych technologii oraz optymalizacja produkcji sprawiły, że obecnie mebloSoft należy do wiodących producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Duże możliwości techniczne, jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą oraz doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają w sposób kreatywny nadążać za nowymi trendami rynkowymi. Marka mebloSoft łączy w sobie nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność, która nadaje wnętrzom indywidualny charakter.

Wysoką jakość zapewniamy dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi kooperantami branży meblarskiej, zaangażowaniu w pracę naszych pracowników oraz klientom, którzy zdecydowali się na wybór naszych mebli. Posiadamy własny tartak, stolarnię, tapicernię, szwalnię, prototypownie oraz dział technologiczny, który w sposób kreatywny projektuje wzory mebli zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz obowiązującymi trendami na rynku. Skupiając się nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez firmę usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów oraz skrócenia czasu realizacji zamówień naszych Klientów.

Obecnie fabryka oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie całej Polski i krajów Unii Europejskiej.

W 2016 roku zarząd podjął decyzję o rozpoczęciu największej inwestycji w historii firmy, budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 18 000 m2, która umożliwi wzrost produkcji oraz zapewni nowe miejsca pracy. Inwestycja ukończona w 2018 roku, pozwoliła zrealizować postawione wcześniej cele. Najważniejsze z nich to poprawa warunków pracy załogi przedsiębiorstwa. Unowocześnienie parku maszynowego poprzez zakup i wdrożenie w proces produkcji najnowocześniejszych maszyn do rozkroju jedno i wielowarstwowego tkanin. Wymiana maszyn szwalniczych na w pełni zautomatyzowane urządzenia lidera rynku. Unowocześnienie procesu produkcji, większa powierzchnia, poprawa warunków pracy pozwoliły zwiększyć ofertę jak też ilość produkowanych mebli.