Witamy w serwisie internetowym mebloSoft Spółka z o.o.Sp.k. Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z informacji, jak je gromadzimy i przechowujemy.

Korzystając ze strony internetowej pod adresem http://www.meblosoft.eu , wyrażasz zgodę na praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych jest mebloSoft Spółka z o.o. Sp.k. ul. Meblarska 1, 47-300 Krapkowice, Polska.

Naszym celem jest ochrona danych osobowych Klienta w Internecie. Gromadzimy Twoje dane osobowe, przekazywane w trakcie korzystania z Serwisu z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przestrzegając prawa do ochrony prywatności i gwarantujemy wszystkim osobom korzystającym z Serwisu, że udostępnione dane będą właściwie chronione przed przejęciem przez osoby trzecie.

W naszej ofercie internetowej Klient znajdzie podstawowy opis naszych produktów, może również zapoznać  się z możliwościami zatrudnienia.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego mebloSoft Spółka z o.o. Sp.k. są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego mebloSoft Spółka z o.o. Sp.k., pod warunkiem nienaruszania praw autorskich  należących do mebloSoft Spółka z o.o. Sp.k.

Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody mebloSoft Spółka z o.o. Sp.k.